اطلاعيه فرصت ثبت پروپوزال و گزارش نهايي پايان نامه ها
اطلاعيه فرصت ثبت پروپوزال و گزارش نهايي پايان نامه ها
                                   اطلاعيه فرصت ارسال پايان نامه و تعيين تاريخ جلسه دفاع
 
دانشجويان محترم دوره هاي تحصيلات تكميلي، پزشكي عمومي و دستياران  پزشكي تخصصي كه متقاضي برگزاري جلسه دفاع نهايي از پايان نامه خود در بهمن و اسفند ماه 1398مي باشند، حداكثر تا تاريخ           1398/11/30 مراحل ثبت مستندات گزارش نهايي پايان نامه و فرايند داوري در سامانه پژوهان را         انجام داده و پيگيري نمايند. دانشجويان محترم مي توانند 2 هفته پس از ارسال پايان نامه به كارتابل       اساتيد داور در سامانه پژوهان، با مراجعه به امور پژوهشي دانشكده و ارائه فرم تاييد مقاله و مجوز دفاع از پايان نامه، در خصوص تعيين زمان برگزاري جلسه دفاع نهايي پايان نامه، اقدام نمايند. لازم به ذكر است حداكثر فرصت برگزاري جلسات دفاع پايان نامه تا تاريخ1398/12/20 مي باشد.                               
 
                           قابل توجه دانشجويان محترم مقطع كارآموزي2 پزشكي عمومي
 
 دانشجويان واجد شرايط شركت در آزمون جامع پيش كارورزي بايد حداكثر3 ماه قبل از معرفي به آزمون، مراحل تصويب عنوان پايان نامه در شوراي پژوهشي دانشكده و تصويب پروپوزال پايان نامه در كميته اخلاق و شوراي پژوهشي دانشگاه را پيگيري و به اتمام رسانده باشند.
 
                 قابل توجه دانشجويان محترم  مقطع كارآموزي پزشكي عمومي
 
دانشجويان محترمي كه عنوان پايان نامه آنها از 3 ماه قبل در شوراي پژوهشي دانشكده تاييد شده است و تا كنون در خصوص پروپوزال در سامانه پژوهان اقدام ننموده اند، حداكثر تا تاريخ 1398/11/30فرصت دارند پروپوزال پايان نامه را در سامانه پژوهان ثبت و پس از تاييد در كارتابل اساتيد راهنما و مشاور به كارتابل كارشناس دانشكده ارسال نمايند. لازم به ذكر است در صورت عدم پيگيري،عنوان پايان نامه حذف و سهميه استاد راهنما به ساير دانشجويان متقاضي واگذار خواهد شد.  
 
     ارائه گزارش پيشرفت كار پايان نامه   
 
  دانشجويان محترمي كه پروپوزال پايان نامه آنها در شوراي پژوهشي دانشگاه تصويب شده است، ملزم مي باشند مطابق با جدول زماني پروپوزال مصوب و با نظارت اساتيد راهنما و مشاور، امور اجرايي   پايان نامه خود را مطابق با قوانين و مصوبات پژوهشي پيگيري نمايند.

ارائه 2 فرم گزارش پيشرفت كار پايان نامه با تاييد  اساتيد راهنما و مشاور در 2 مرحله زماني متناسب با حجم كار تحقيقاتي تا قبل از شروع نگارش پايان نامه به معاونت پژوهشي دانشكده الزامي مي باشد. در صورت عدم ارائه گزارش پيشرفت كار، از نمره نهايي        پايان نامه كسر خواهد شد 

 
منبع:
دانشكده پزشكي
تعداد بازدید:
349
تاریخ:
1398/11/16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal